Sistem Isı Merkezi ANTALYA İl Merkez ve İlçelerinde Bina Isıtma Sistemleri Ve Tesisatında SATIŞ MONTAJ VE TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERMEKTEDİR

 

SİSTEM ISI MERKEZİ 
1997 Yılında kurulmuştur. Firmamız, kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak, enerji ve zemin çözümleri ve uygulama alanın da seçkin firmalarla çalışarak satış ve uygulama yapmaktadır. 

Firmamız; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel renk ve modelde uygulamalarını geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

 

Vizyonumuz;
 

Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

 

Misyonumuz;

Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.